Żaluzje zewnętrzne: Skawina, Kraków i okolice

Szukasz zewnętrznej osłony okien, która zapewnia odpowiednią ochronę bez względu na porę dnia i możliwość pełnej regulacji stopnia zacienienia? Postaw na żaluzje fasadowe. To znakomita alternatywa dla rolet.

Madoconcept oferuje przede wszystkim żaluzje zewnętrzne Fill. Są oparte na komponentach Aluprof. To rozwiązanie, które zapewnia:

  • możliwość zredukowania dostępu promieni słonecznych nawet o 80-90% – zapewnij sobie komfortowy cień bez zupełnego zaciemniania wnętrza,
  • ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń w słoneczne dni, co przekłada się na niższe zużycie energii przez klimatyzator,
  • komfortową regulację kąta nachylenia maleli – pod kątem 90° lub 180°. Możesz go swobodnie zmieniać w ciągu dnia,
  • możliwość integracji z systemem sterowania automatycznego i smart home.

Z uwagi na wysoką jakość wykonania to rozwiązanie na lata.

Żaluzje fasadowe: modny design i ekskluzywna jakość

Żaluzje zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie do nowo budowanych lub remontowanych domów jednorodzinnych, biurowców, jak również obiektów użyteczności publicznej. Prezentują się elegancko i minimalistycznie.

Żaluzje zewnętrzne dopasowane do Twojej stolarki okiennej

Żaluzje fasadowe Fill są wykonywane na indywidualne zamówienie – z uwzględnieniem wymaganych parametrów technicznych, a także kolorystyki. Ich barwa może zostać dopasowana do odcienia okien. Dzięki temu zachowasz spójność estetyczną.

Zamów żaluzje fasadowe z montażem: Kraków, Skawina i okolice

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie żaluzje fasadowe, jak również wykonamy profesjonalny montaż w dogodnym dla Ciebie terminie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje!